Bezpośredni importer z Chin

Importer z Chin zapewni najpopularniejszy i najbardziej ekonomiczny rodzaj dostawy dla dużych i małych partii towarów. Ten rodzaj dostawy intensywnie rozwija się na rynku logistycznym w Chinach i jest poszukiwany zarówno przez początkujących przedsiębiorców, jak i dużych firm w Polsce do transportu artykułów po możliwie najniższej cenie. Najlepsi specjaliści z Chin i Polski zajmują się odprawą celną, co umożliwia przekroczenie granicy w najkrótszym możliwym czasie po najniższych stawkach.

Zwiększ sprzedaż – rozwiń sklep lub hurtownię o nowe produkty dobrej jakości

Firma nasza świadczy usługi transportu międzynarodowego do Polski. Dostarczanie ładunków z innych państw to ich praca od 40 lat i w tym czasie rozwiązali naprawdę poważne problemy. Firma dysponuje własnym centrum logistycznym, zapewniając obsługę transakcji na cały świat. Jeżeli jest taka potrzeba, można skorzystać z dodatkowych usług takich jak: magazynowania towarów, paczkowanie oraz realizowanie wysyłek kurierskich. Transport z Azji jest poszukiwany z kilku powodów: niski koszt zakupu przesyłki, duży asortyment, popularność na polskim rosyjskim.

Bezpośredni importer z Państwa Środka dostarcza wszystkie chińskie towary, od odzieży, elektroniki, po sprzęt i materiały budowlane. Oferowane są pełne usługi eskorty celnej, przygotowanie dokumentów, zadeklarowanie produktów. Firma zapewnia przejście kontroli walutowej i rozwiąże problemy z organami regulacyjnymi. Importer oferuje swoim klientom najbardziej opłacalny i kompleksowy zakres usług w dziedzinie logistyki międzynarodowej, w tym dostarczenie towarów z Chin do Polski.

Zalety wysyłki produktów z Chin do Polski

Transport ładunków z Chin jest integralną częścią procesu biznesowego, jeśli celem klienta jest zwiększenie zysków bez obniżania, jakości produktu.

Korzyści z zakupów hurtowych w tym kraju są oczywiste:

  • Koszt większości chińskich produktów jest niższy niż krajowy. Przyczyną niskich cen jest tania siła robocza i materiałów do produkcji.
  • Gama produktów uderza swoją różnorodnością. W połączeniu z przystępnymi cenami ekskluzywne produkty znajdą nabywców w każdym mieście i nie będzie trudno pokonać konkurencję.
  • importer odnotowuje znaczny wzrost, jakości produktów. Dziś światowy lider ekonomii jest członkiem międzynarodowych organizacji handlowych, a chińskim producentom zależy na ich reputacji.
  • W Chinach znajdują się fabryki znanych europejskich producentów. Aby sprzedawać markowe produkty i zwiększać lojalność klientów, warto współpracować z chińskimi dostawcami, ponieważ będzie można go kupić kilka razy taniej. Na naszej stronie znajdziesz kategorie polecanych produktów.

Firma będąca bezpośrednim importerem z Azji zapewni transport artykułów z Azji jak najszybciej. Zwracając się do niej, klient optymalizuje i automatyzuje swój biznes, ponieważ nie musi już poświęcać cennego czasu na przygotowanie dokumentów do odprawy celnej i rozpraszać się na poszukiwanie wiarygodnych partnerów.

Bezpośredni importer z Chin

Rodzaje dostaw z Chin do Polski

Klientom oferowanych jest kilka dogodnych rodzajów transportu ładunków z Chin do Polski: transport drogowy, lotniczy i morski. Każdy konkretny przypadek implikuje własny rodzaj transportu, który zależy od rodzaju ładunku, jego lokalizacji i indywidualnych życzeń klienta.

Transport drogowy

Odpowiedni dla tych klientów, dla których ważne jest optymalne połączenie skuteczności i ceny transportu. Wygodny jest transport drobnicowy i ładunków w kontenerach, co korzystnie odróżnia ten rodzaj transportu od innych dostępnych dla klientów.

Transport morski

Bardziej racjonalne jest transportowanie dużych partii materiałów budowlanych, sprzętu lub surowców drogą morską. Przesyłki ponadgabarytowe drogą morską charakteryzują się również minimalnymi kosztami i znacznym potencjalnym zyskiem (w zależności od rodzaju towarów). Koszt i czas frachtu morskiego z Państwa Środka zależy bezpośrednio od rodzaju użytego kontenera i portu przybycia.

Dostawa samolotem

Transport lotniczy z Azji ma znaczenie w przypadku łatwo psujących się produktów i drogich innowacji technicznych, które należy umieścić na półkach sklepów detalicznych w ściśle określonym terminie. Z reguły wysoki koszt tego rodzaju transportu spłaca potencjalny zysk ze sprzedaży powyższych towarów.

Kilka powodów, dla których warto podjąć współpracę z bezpośrednim importerem z Chin

Firma zajmująca się, na co dzień bezpośrednim importem produktów z Chin gwarantuje monitorowanie dostaw i zadbanie o szybką dostawę produktów. Trzeba tylko zdobyć towar i zadbać o jego przygotowanie. Zadaniem polskiej firmy jest uproszczenie procesu transportu ładunków z Chin do Polski, w tym przyspieszenie odprawy celnej. Pracownicy realizujący cały etap importu bardzo dobrze znają rynek azjatycki i dysponują sprawdzonymi kontaktami. Wyróżniają się doświadczeniem w negocjacjach, są świetnie zorganizowani i posiadają profesjonalną wiedzę formalno-prawną.

Systematyczna kooperacja z agencjami celnymi, kontrolnymi i przewoźnikami gwarantuje sprawny przebieg każdej transakcji. Wszystkie interesy biznesowe mają zapewniony bezpieczny przebieg, co z kolei przekłada się na oszczędność finansów i czasu potrzebnego na sprowadzenie dóbr do Polski. Tym, co wyróżnia bezpośredniego importera z Chin jest finansowanie zamówienia. Stale rozwijająca się firma gwarantująca import towarów z Chin pomaga we wprowadzeniu zagranicznych firm na polski i europejski rynek, znajduje kontrahentów.

Twoja hurtownia lub sklep może szybko i bezpiecznie poszerzyć artykuły – to z kolei zwiększy sprzedaż.

Wsparcie bezpośredniego importera dla klientów

Nasz pracownik pomaga wybrać optymalny plan transportu, określić czas otrzymania zamówienia i obliczyć koszt transportu dóbr z Chin do Polski. Dokonuj zakupów od różnych dostawców, to importer skonsoliduje zamówienie. Czas dostawy nie wzrośnie. Dzięki zastosowaniu kontenerów koszt usługi jest zminimalizowany, a wszystkie towary znajdują się w bezpiecznym miejscu. Zapewniany jest pełen zakres usług (od konsultacji po dodatkowe opakowanie i sprawozdanie na życzenie klienta).

Usługi świadczone przez bezpośredniego importera z Chin są zgodne z międzynarodowymi standardami transportu międzynarodowego. Ważne jest również, aby współpracować z organizacjami i różnymi osobami. Można na bieżąco współpracować z firmą i oszczędzać poprzez hurtowe zakupy bez pośredników, importer z kolei sprawdzi dostawcę i kontroluje przesyłkę.

Po zawarciu umowy na import towarów z Azji, firma zadba o odbiór towarów w dobrym stanie a także dostarczy towary z Chin, zapewniając w razie potrzeby dodatkowe opakowanie dowolnego rodzaju. Warto wziąć udział w sprzedaży chińskich towarów i nie tracić czasu na rozwiązywanie problemów organizacyjnych, takich jak znalezienie dostawców, łączenie różnych zamówień i sprawdzanie przesyłki.

Bezpośredni importer z Chin zadba o niuanse prawne procesu zakupowego i zapewni kompleksową obsługę dostosowaną do danej firmy. Aby wysłać towar z Chin do Polski, wystarczy skontaktować się z firmą zajmującą się importem towarów z Azji (wysłanie zgłoszenia lub telefonicznie). Następnie nastąpi omówienie warunków, przygotowanie umowy i pełny zakres prac dostawczych. Następnie klient otrzyma towar i dokona płatności.

Masz pytania? Szukasz konkretnych produktów? Szukasz pomysłu, aby zwiększyć sprzedaż o nowe artykuły? Twoja hurtownia lub sklep chce poszerzyć asortyment? Jeśli nasza strona nie posiada informacje, jakiś szukasz to serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu doprecyzowania Twoich oczekiwań.