Importer z Chin

IZNTRADE jest polską firmą, która funkcjonuje na rynku od 40 lat i zatrudnia pracowników, którzy posiadają wiedzę w dziedzinie importu i eksportu towarów oraz kompetencje do działania na międzynarodowym rynku biznesowym.Ten importer z Chin zapewnia różne rodzaje przewozów w celu dostawy towarów (międzynarodowy transport drogowy, lotniczy i morski), a także świadczy szereg usług logistycznych dla usług magazynowych i odprawy celnej.

Szybka i sprawna dostawa towarów z Chin do Polski - importer z Chin IZNTRADE

Właściwie zorganizowana logistyka z Chin sprawia, że odległość z Pekinu do Polski jest minimalna. Organizując dostawę towarów, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które wpływają na czas i koszt transportu towarów z Chin. W wielu obszarach nowoczesnej działalności niezawodna i terminowa dostawa ładunków międzynarodowych jest kluczem do udanej realizacji projektów handlowych. Dlatego wybierając firmę, której zostanie powierzona dostawa towarów, należy przede wszystkim polegać na reputacji, doświadczeniu w udanej realizacji projektu, obecności przemyślanych schematów logistycznych i relacji międzynarodowych. Firma IZNTRADE zajmuje się międzynarodową dostawą towarów. Oferuje nie tylko bezpośrednią dostawę towarów, ale także eskortę, odprawę celną, ubezpieczenie od każdego ryzyka oraz usługi wykwalifikowanych brokerów. Importer z Chin specjalizuje się w dostarczaniu ładunków ponadgabarytowych, drobnicowych, transporcie rzeczy osobistych oraz transporcie innych rodzajów ładunków. Polityka cenowa jest całkowicie przejrzysta. Na koszt dostawy ładunku ma wpływ wiele czynników omawianych podczas wstępnego kontaktu z klientem. Można samodzielnie wpłynąć na koszt dostawy ładunku, zmieniając niektóre czynniki. Wiadomości o wstępnych kosztach dostawy towarów można zaczerpnąć podczas kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Transport ładunków organizowany przez profesjonalnego importera z Chin

Szybka dostawa towarów z Chin do Polski po okazyjnej cenie to tylko jedna z dewiz bezpośredniego importera. Czy potrzebujesz dostarczać towary z Chin lub transportować towary do Chin? Firma handlowa IZNTRADE wykona tę pracę jak najszybciej i bez najmniejszego problemu, ponieważ działa na międzynarodowym rynku transportu towarowego od dawna.

Etapy dostawy

 • Planowanie trasy
 • Pakowanie i etykietowanie ładunku
 • Dostawa ładunku na lotnisko lub do portu
 • Odprawa celna
 • Wysyłka
 • Śledzenie ładunku
 • Dostawa towaru w Polsce
 • Usługi magazynowe.

Co decyduje o koszcie?

 • Rodzaj przewożonego ładunku, waga, wymiary i jego objętość
 • Ubezpieczenie ładunku
 • Pilność realizacji zamówienia
 • Warunki celne
 • Trasa dostawy
 • Pakowanie ładunku
 • Funkcje ładunku.

Korzyści jakie zapewnia importer z Chin

Polski importer z Chin zajmuje się transportem dowolnego ładunku, w tym ładunku kombinowanego, z Chin do Polski. Dostawa ładunku odbywa się szybko i ostrożnie, można wysyłać rzeczy o dowolnych kryteriach wagi i ilości. Jeśli ktoś chce kupić w Chinach określony produkt, ale nie może znaleźć dostawcy, nawiązać z nim kontaktu i negocjować rabatów lub nie ma pewności, co, do jakości dostarczonego towaru, importer jest gotowy zaoferować dodatkowe usługi: poszukiwanie producenta, inspekcja przed wysyłką i usługi przewoźnika. Uwaga: integralną częścią dostawy towarów handlowych z Chin jest odprawa celna z opłaceniem podatków i opłat. Menedżerowie i brokerzy importera z Chin doradzą we wszystkich kwestiach i pomogą obliczyć koszty dostawy i należności celnych przywozowych.

Rodzaje przewozu towaru z Chin do Polski

 • Ładunek lotniczy - dostawa ładunków lotniczych z Chin do Polski to opłacalny transport bez ukrytych kosztów. Rozbudowana sieć partnerów na całym świecie daje wyjątkową okazję do opracowania najkrótszej i najbardziej opłacalnej trasy oraz zaoferowania najlepszej stawki za dostawę towarów do klientów.
 • Wysyłka kontenerów drogą morską. Importer z Chin oferuje pełen zakres usług wysyłkowych, które pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze. Długoterminowe partnerstwa z liniami kontenerów wysyłkowych pozwalają dostarczać przesyłki na cały świat w tym z Chin, oferować najlepszy czas transportu i konkurencyjne stawki za wysyłkę. Firma może odebrać towary z dowolnego miejsca w Polsce i dostarczyć je w dowolne miejsce na świecie. Jednocześnie może bezpiecznie dostarczyć towary z Chin do dowolnego miejsca w Polsce.
 • Transport samochodem. Główne zalety: wysoka wydajność, termin dostawy może być różny.

Konsolidacja ładunków drobnicowych w Chinach

Konsolidacja ładunków drobnicowych w Chinach to połączenie kilku przesyłek do ich wspólnej dostawy na jednej trasie.Towary różnych producentów i z różnych regionów Chin docierają do magazynu konsolidacyjnego, gdzie są przygotowywane do wysyłki (opakowanie, etykietowanie itp.). Konsolidacja ładunków drobnicowych w Chinach pozwala na stosunkowo niedrogie dostawy do Polski małych przesyłek (kilka kartonów lub palet z ładunkiem). Wyboru transportu dokonuje klient według własnego uznania. Stopień bezpieczeństwa, czas i koszt transportu zależy od wyboru transportu. Dostawa ładunków drobnicowych z Chin do Polski jest jednym z najbardziej postępowych i poszukiwanych obszarów w pracy firmy. Ta metoda transportu towarów na duże odległości pozwala znacznie obniżyć koszty usługi, wysyłając kilka zamówień dla różnych odbiorców do jednego punktu w jednym kontenerze.

Jak to działa?

 • Klient realizuje zamówienie od dostawcy (samodzielnie lub korzystając z usług specjalistów)
 • Eksperci przygotowują dokumenty, przeprowadzają odprawę celną
 • Zamówione towary docierają do magazynu, pakowanie
 • Towary są umieszczane w kontenerze, jako część utworzonego ładunku drobnicowego i wysyłane do Polski.

Dla kogo istotny jest transport towarów drobnicowych:

 • Osoby prywatne zamawiające towary przez Internet
 • Młode i detaliczne firmy składające małe zamówienia
 • Producenci zamawiający komponenty i sprzęt do produkcji towarów.
Transport z państwa środka jest popularny w małych firmach o ograniczonej powierzchni magazynowej, współpracujących z kilkoma kontrahentami. Paczka może zawierać produkty od kilku producentów dla jednej przesyłki.

Dlaczego klienci wybierają importera z Chin - IZNTRADE?

 • Szybka i bezpieczna dostawa ładunków z Chin
 • Dostawa ładunków wszystkimi rodzajami transportu
 • Doświadczenie rynkowe od 40 lat.
IZNTRADE to niezawodny zespół specjalistów i partnerów, którzy są w stanie dostarczać towary z Chin do Polski z gwarancjami i na czas. Przesyłki drobnicowe lub kontenery bez względu na wybór importer z Chin zorganizuje bez udziału klienta. Pracownicy importera z Chin znają zagadnienia rynku azjatyckiego, zdobyli sieć kontaktów i wiedzę na temat skutecznych mediacji. Sprawnie przeprowadzają sprawy organizacyjne i formalno –prawne. Ich doświadczenie w pracy z agencjami celnymi na świecie oraz licznym przewoźnikami zapewnia szybki i sprawny transport bez niespodzianek. Jest to prężnie rozwijająca się firma posiadająca własne centrum logistyczne, co pozwala na przeprowadzanie transakcji handlowych na całym świecie. Oprócz importu z Chin, można liczyć na magazynowanie ładunków, paczkowanie oraz wysyłkę kurierską.