Importer z Chin

IZNTRADE jest polską firmą, która funkcjonuje na rynku od 40 lat i zatrudnia pracowników, którzy posiadają wiedzę w dziedzinie importu i eksportu produktów oraz kompetencje do działania na międzynarodowym rynku biznesowym. Ten bezpośredni importer z Azji zapewnia różne rodzaje przewozów w celu dostawy artykułów (międzynarodowy transport drogowy, lotniczy i morski), a także świadczy szereg usług logistycznych dla usług magazynowych i odprawy celnej.

Szybka i sprawna dostawa towarów do Polski - importer z Chin IZNTRADE

Właściwie i odpowiednio zorganizowana logistyka sprawia, że odległość z Pekinu do Polski jest minimalna. Organizując dostawę produktów, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które wpływają na czas i koszt transportu artykułów z Azji. W wielu obszarach nowoczesnej działalności niezawodna i terminowa dostawa ładunków międzynarodowych jest kluczem do udanej realizacji projektów handlowych. Dlatego wybierając firmę, której zostanie powierzony transport produktów, należy przede wszystkim polegać na reputacji, doświadczeniu w udanej realizacji projektu, obecności przemyślanych schematów logistycznych i relacji międzynarodowych.

Firma IZNTRADE zajmuje się między innymi międzynarodową dostawą produktów. Oferuje nie tylko bezpośrednią dostawę produktów, ale także eskortę, odprawę celną, ubezpieczenie od każdego ryzyka oraz usługi wykwalifikowanych brokerów. Bezpośredni importer specjalizuje się w dostarczaniu ładunków ponadgabarytowych, drobnicowych, transporcie rzeczy osobistych oraz transporcie innych rodzajów ładunków.

Polityka cenowa jest całkowicie przejrzysta. Na koszt dostawy ładunku ma wpływ wiele czynników omawianych podczas wstępnego kontaktu z klientem. Można samodzielnie wpłynąć na koszt dostawy ładunku, zmieniając niektóre czynniki. Wiadomości o wstępnych kosztach dostawy produktów możesz otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Transport ładunków organizowany przez profesjonalnego importera

Szybkie dostarczenie chińskich produktów do Polski po okazyjnej cenie to tylko jedna z dewiz bezpośredniego importera. Czy potrzebujesz dostarczać azjatyckie produkty lub transportować towary do Chin? Firma handlowa IZNTRADE wykona tę pracę jak najszybciej i bez najmniejszego problemu, ponieważ działa na międzynarodowym rynku transportu towarowego od dawna. Nie ważna jest strona świata.

Etapy dostawy

 • Planowanie trasy
 • Pakowanie i etykietowanie ładunku
 • Dostawa ładunku na lotnisko lub do portu
 • Odprawa celna
 • Wysyłka
 • Śledzenie ładunku
 • Przetransportowanie towaru w Polsce
 • Usługi magazynowe.

Co decyduje o koszcie?

 • Rodzaj przewożonego ładunku, waga, wymiary i jego objętość
 • Ubezpieczenie ładunku
 • Pilność realizacji zamówienia
 • Warunki celne
 • Trasa dostawy
 • Pakowanie ładunku
 • Funkcje ładunku.

Korzyści jakie zapewnia pośrednik w imporcie z Chin

Polski importer zajmuje się transportem dowolnego ładunku, w tym ładunku kombinowanego, z państwa na terenie Azji do Polski. Transport ładunku odbywa się szybko i ostrożnie, można wysyłać rzeczy o dowolnych kryteriach wagi i ilości. Jeśli ktoś chce kupić w Chinach określony produkt, ale nie może znaleźć dostawcy, nawiązać z nim kontaktu i negocjować rabatów lub nie ma pewności, co, do jakości dostarczonego towaru, pośrednik jest gotowy zaoferować dodatkowe usługi: poszukiwanie producenta, inspekcja przed wysyłką i usługi przewoźnika. Uwaga: integralną częścią dostawy towarów handlowych z państwa azjatyckiego jest odprawa celna z opłaceniem podatków i opłat. Menedżerowie i brokerzy importera doradzą we wszystkich kwestiach i pomogą obliczyć koszty dostawy i należności celnych przywozowych. Dodatkowe informacje uzyskasz po kontakcie z naszym pracownikiem.

Rodzaje przewozu towaru z Chin do Polski

 • Ładunek lotniczy - dostawa ładunków lotniczych z Chin do Polski to opłacalny transport bez ukrytych kosztów. Rozbudowana sieć partnerów na całym świecie daje wyjątkową okazję do opracowania najkrótszej i najbardziej opłacalnej trasy oraz zaoferowania najlepszej stawki za dostawę produktów do klientów.
 • Wysyłka kontenerów drogą morską. Pośrednik w imporcie oferuje pełen zakres czynności wysyłkowych, które pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze. Długoterminowe partnerstwa z liniami kontenerów wysyłkowych pozwalają dostarczać przesyłki na cały świat w tym z Azji, oferować najlepszy czas transportu i konkurencyjne stawki za wysyłkę. Firma może odebrać produkty z dowolnego miejsca w Polsce i dostarczyć je w dowolne miejsce na świecie. Jednocześnie może bezpiecznie dostarczyć towary chińskie do dowolnego miejsca w Polsce.
 • Transport samochodem. Główne zalety: wysoka wydajność, termin dostawy może być różny.

Konsolidacja ładunków drobnicowych w Chinach

Konsolidacja ładunków drobnicowych w Chinach to połączenie kilku przesyłek do ich wspólnej dostawy na jednej trasie. Towar różnych producentów i z różnych regionów Chin docierają do magazynu konsolidacyjnego, gdzie są przygotowywane do wysyłki (opakowanie, etykietowanie itp.). Konsolidacja ładunków drobnicowych w Chinach pozwala na stosunkowo niedrogie dostawy do Polski małych przesyłek (kilka kartonów lub palet z ładunkiem). Wyboru transportu dokonuje klient według własnego uznania. Stopień bezpieczeństwa, czas i koszt transportu zależy od wyboru transportu. Dostawa ładunków drobnicowych z Chin do Polski jest jednym z najbardziej postępowych i poszukiwanych obszarów w pracy firmy. Ta metoda transportu towarów na duże odległości pozwala znacznie obniżyć koszty usługi, wysyłając kilka zamówień dla różnych odbiorców do jednego punktu w jednym kontenerze.

Jak to działa?

 • Klient realizuje zamówienie od dostawcy (samodzielnie lub korzystając z usług specjalistów)
 • Eksperci przygotowują dokumenty, przeprowadzają odprawę celną
 • Zamówione towary docierają do magazynu, pakowanie
 • Towar jest umieszczany w kontenerze, jako część utworzonego ładunku drobnicowego i wysyłane do Polski.
Dla kogo istotny jest transport towarów drobnicowych:
 • Osoby prywatne zamawiające towary przez Internet
 • Młode i detaliczne firmy składające małe zamówienia
 • Producenci zamawiający komponenty i sprzęt do produkcji produktów.
Transport z państwa środka jest popularny w małych firmach o ograniczonej powierzchni magazynowej, współpracujących z kilkoma kontrahentami. Paczka może zawierać produkty od kilku producentów dla jednej przesyłki. Dlaczego klienci wybierają importera z Chin - IZNTRADE?
 • Szybka i bezpieczna dostawa ładunków
 • Dostawa ładunków wszystkimi rodzajami transportu
 • Doświadczenie rynkowe od 40 lat.
IZNTRADE to niezawodny zespół specjalistów i partnerów, którzy są w stanie dostarczać towary z państwa chińskiego do Polski z gwarancjami i na czas. Przesyłki drobnicowe lub kontenery bez względu na wybór importer z Chin zorganizuje bez udziału klienta. Pracownicy firmy importującej z Chin znają zagadnienia rynku azjatyckiego, zdobyli sieć kontaktów i wiedzę na temat skutecznych mediacji. Sprawnie przeprowadzają sprawy organizacyjne i formalno –prawne. Ich doświadczenie w pracy z agencjami celnymi na świecie oraz licznym przewoźnikami zapewnia szybki i sprawny transport bez niespodzianek. Jest to prężnie rozwijająca się firma posiadająca własne centrum logistyczne, co pozwala na przeprowadzanie transakcji handlowych na całym świecie. Strona zawiera sporo danych o tym jak wygląda bezpośredni import. Możesz tu znaleźć interesujące Cię kwestie i informacje. Warto jednak się skontaktować z naszym konsultantem i sprecyzować zamówienie, abyśmy mogli dostosować ofertę do konkretnych Państwa potrzeb i przedstawić konkretne warunki współpracy. Oferujemy kompleksowy import, dlatego możemy sprostać każdemu wyzwaniu. Naszym priorytetem jest bezpieczny import. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.